Usługi dla biznesu

O nas

WOODYOU Sebastian Grabarczyk to firma wywodząca się z wieloletniej tradycji stolarskiej. Nasza miłość do drewna przekazywana jest z pokolenia na pokolenie i sięga aż 1951 roku. To wtedy Dziadek – Stanisław Grabarczyk otrzymał swoje Świadectwo Czeladnicze i z pasją podjął się wykonywania zawodu stolarza.

Właściciel WOODYOU, Sebastian Grabarczyk chcąc podążać śladami Dziadka oraz Ojca w celu kontynuowania tradycji stolarskich, ukończył Liceum Rzemiosł Artystycznych w Warszawie, a także zdobył tytuł inżyniera na Wydziale Technologii Drewna w Warszawie. 

Nabyte przez trzy pokolenia doświadczenie ma swoje odzwierciedlenie w wykonywanych przez nas meblach na zamówienie. W WOODYOU tworzymy zespół specjalistów, dla których praca jest pasją. W stolarstwie nie ma dla nas projektów niemożliwych. Tworzymy nietypowe meble na zamówienie, które spełniają marzenia i oczekiwania naszych klientów. 

Potrzebujesz oryginalnej zabudowy do kuchni, holu, salonu, pokojów, łazienki czy garderoby? Zaufaj naszemu doświadczeniu! Rozpoczynając współpracę z nami zyskujesz pewność, że Twoje meble zostaną stworzone przez prawdziwych ekspertów. Stawiamy na jakość, rzetelność i solidność.Dlaczego warto nas wybrać?

Bezpieczna umowa

Jako Klient WOODYOU możesz być pewny, że umowa na stworzenie przez nas mebli nie będzie zawierała żadnych „kruczków”. Nie wymagamy też płatności z góry za całe zamówienie – przed jego realizacją zapłacisz 50% kwoty, a resztę po odebraniu przez Ciebie montażu już gotowych mebli.

Rzetelna wycena bez ukrytych kosztów

Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Możesz być pewny, że żadne ukryte koszty nie zaskoczą Cię na dalszym etapie realizacji. W wycenie znajdziesz m.in. takie elementy, jak: realizacja, materiały, montaż, a także transport.

Projekt w cenie

Koszt realizacji mebli w WOODYOU zawiera koszt przygotowania projektu mebli. 

Profesjonalne doradztwo

Decydując się na realizację mebli na zamówienie w WOODYOU możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie. Pomożemy Ci w zaprojektowaniu przestrzeni, aby była zarówno funkcjonalna, jak i piękna.

Gwarancja

W WOODYOU udzielamy długiej gwarancji na nasze meble. Jeśli w trakcie ich użytkowania, zauważysz, że któryś jest wadliwy – naprawimy go, bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Najlepszej jakości materiały o zmniejszonej zawartości formaldehydu

Możesz mieć pewność, że każdy mebel opuszczający naszą stolarnię został stworzony z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź certyfikaty materiałów z jakich korzystamy w naszych realizacjach

Nowoczesne i nietypowe realizacje

Nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu możemy aktualizować ofertę i dostarczać Klientom nowoczesne i modne rozwiązania. Wśród naszych realizacji znajdziesz najnowsze wzory, ale i ponadczasową klasykę.

Wysokiej jakości lakiery

Tworząc meble korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości lakierów do frontów oraz mebli, które posiadają niezbędne atesty. Dbamy nie tylko o ich wygląd, ale i bezpieczeństwo oraz użyteczność. Do pomieszczeń o większej wilgotności używamy izolantu, stanowiącego dodatkowe zabezpieczenie lakieru.

Najnowsze trendy

Na bieżąco śledzimy panujące na rynku trendy i nowoczesne rozwiązania. Współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz. Wykorzystujemy najnowsze i funkcjonalne systemy, które posłużą Ci przez długie lata.