Testimonials - woodyou.pl

Anita M.

Realizacja zamówienia według mojego pomysłu przebiegła bezproblemowo. Pan Sebastian zasugerował co prawda drobne zmiany, ale wpłynęły one jedynie na funkcjonalność a nie wygląd projektu. Bardzo kreatywna firma z doświadczeniem. Polecam.

Karolina A.

Genialny projekt wykorzystania wnętrza. Bardzo wygodne i funkcjonalne meble. Wykonane z olbrzymią atencją do detali – fornir dopasowany tak, że na kantach słoje pasują do siebie. Solidne, wytrzymałe, często wchodzimy na komodę żeby po coś sięgnąć wyżej. Po wielu latach, zmianach koncepcji i przemeblowaniach wciąż sprawują się doskonale. Szczerze polecam.

Adam C.

Mistrzowskie podejście do tematu. Projekt wykonany został idealnie co do milimetra. Jestem bardzo zadowolony. Fachowość w 100%.

Piotr C.

Polecam ekipę z WoodYou. Wykonują wysokiej jakości zabudowy meblowe na zamówienie. U nas wykonali garderobę w sypialni, szafę (bibliotekę) w przedpokoju, bar oraz nietypowe zabudowy pod szafę z winami i akwarium.

Grzegorz B.

Prawdziwi fachowcy. Realizacja pomysłu na garderobę przebiegła zgodnie z moimi wyobrażeniami. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a co najważniejsze: żonie też się podoba! Polecam z całego serca firmę WOODYOU.

Piotr Cz.

Świetnie wykonany regał do domowej biblioteczki o nietypowym kształcie. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Duży plus za kreatywność w połączeniu z umiejętnościami. Polecam !!!